Nūdeļu blūzs Rita Falk

ISBN:

Published:

Paperback

256 pages


Description

Nūdeļu blūzs  by  Rita Falk

Nūdeļu blūzs by Rita Falk
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 256 pages | ISBN: | 5.16 Mb

Bavārijas idilliskā ciemata vienīgais policists Francis Eberhofers ir īpašs gadījums – viņš spēj pamanīt noziegumu pat tur, kur neviens cits to neredz. Diemžēl dažkārt lādzīgais kārtības sargs mēdz būt gaužām nevērīgs...Tā arī šoreiz, kad vietējāsMoreBavārijas idilliskā ciemata vienīgais policists Francis Eberhofers ir īpašs gadījums – viņš spēj pamanīt noziegumu pat tur, kur neviens cits to neredz. Diemžēl dažkārt lādzīgais kārtības sargs mēdz būt gaužām nevērīgs...Tā arī šoreiz, kad vietējās skolas rektoram Hepflam uz mājas sienas kāds uzrakstījis “Mirsti, tu cūka!”, Francis tikai pasmejas un nofotografē uzrakstu kopā ar pārbijušos skolmeistaru.

Pēc dažām dienām Hepfls ir pagalam, samalts zem vilciena riteņiem. Pašnāvība, kas gan cits, spriež vietējie, jo Hepfls nu reiz ir bijis vīrs, kuram nebija neviena paša drauga. Tomēr Eberhofers ir pārliecināts par slepkavību un uzskata, ka skolā vien ir veseli 327 aizdomās turamie.Vērienīgo izmeklēšanu šoreiz kavē ne tikai apkārtējo nevēlēšanās atrast slepkavu, bet arī Franča personīgās dzīves likstas: mīļā Sūzija dodas atvaļinājumā uz Itāliju, toties brāļa Leopolda brēkulīgais zīdainis dievina tēvoci un spēj aizmigt tikai uz darbīgā policista vēdera!

Vienīgais prieks Franča dzīvē vēl ir Omes gatavotie bavāriešu ēdieni...Bet Eberhofers nepadosies!Rita Falka (1964) ar saviem šarmanti smieklīgajiem detektīvromāniem par Franci Eberhoferu kļuvusi slavena gan dzimtajā Vācijā, gan citās valstīs. Franča piedzīvojumi sākas romānā “Ziemas kartupeļu knēdeļi”.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Nūdeļu blūzs":


tryglaw.eu

©2013-2015 | DMCA | Contact us